Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców w ramach poddziałania 10.2.1

 

 

 

Instytucja Zarządzająca RPO WK-P serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom aplikowania w aktualnie ogłoszonych konkursach z Poddziałania 10.2.1 "Wychowanie przedszkolne" i 10.1.1 "Wychowanie przedszkolne w ramach ZIT"

Uczestnicy szkolenia

Spotkanie informacyjne skierowane będzie do Wnioskodawców zainteresowanych aplikowaniem w konkursach z Poddziałania 10.2.1 RPO WK-P "Wychowanie przedszkolne" i 10.1.1 "Wychowanie przedszkolne w ramach ZIT"

Miejsce szkolenia

Urząd Marszałkowski w Toruniu, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73 (budynek Elany), sala nr 16.

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

W przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba z niepełnosprawnościami prosimy 
o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja

Rekrutacja odbywać się będzie poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod numerem telefonu: 56 62 18 435. Uwaga! ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej instytucji.

Organizator

Instytucja Zarządzająca RPO WK-P

Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców w ramach działania 9.1.2 „Rozwój usług opiekuńczych w...

 

 

 

Instytucja Zarządzająca RPO WK-P zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dla wnioskodawców w ramach poddziałania 9.1.2 „Rozwój usług opiekuńczych w ramach ZIT”” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data i miejsce spotkania

26 kwietnia 2018 r., godzina 9:00, Urząd Marszałkowski w Toruniu, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73, sala nr 16

Uczestnicy spotkania

Spotkanie informacyjne skierowane będzie do wnioskodawców zainteresowanych aplikowaniem w konkursie z poddziałania 9.1.2 „Rozwój usług opiekuńczych w ramach ZIT” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 (dotyczy konkursu RPKP.09.01.02-IZ.00-04-159/18).

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja

Rekrutacja będzie prowadzona poprzez formularz zgłoszeniowy.

Program

Pobierz program szkolenia

Pytania i odpowiedzi

Prosimy o zadawanie pytań, na które chcielibyście Państwo uzyskać odpowiedzi w czasie spotkania. Pytania prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator

Instytucja Zarządzająca RPO WK-P

Załączniki:
Pobierz plik (Program spotkania.pdf)Program spotkania.pdf414 kB
JST WCHODZĄCE W SKŁAD ZIT

Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014 – 2020.