info

 

 

 

Instytucja Zarządzająca RPO WK-P zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dla wnioskodawców w ramach poddziałania 9.1.2 „Rozwój usług opiekuńczych w ramach ZIT”” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data i miejsce spotkania

26 kwietnia 2018 r., godzina 9:00, Urząd Marszałkowski w Toruniu, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73, sala nr 16

Uczestnicy spotkania

Spotkanie informacyjne skierowane będzie do wnioskodawców zainteresowanych aplikowaniem w konkursie z poddziałania 9.1.2 „Rozwój usług opiekuńczych w ramach ZIT” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 (dotyczy konkursu RPKP.09.01.02-IZ.00-04-159/18).

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja

Rekrutacja będzie prowadzona poprzez formularz zgłoszeniowy.

Program

Pobierz program szkolenia

Pytania i odpowiedzi

Prosimy o zadawanie pytań, na które chcielibyście Państwo uzyskać odpowiedzi w czasie spotkania. Pytania prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator

Instytucja Zarządzająca RPO WK-P

Załączniki:
Pobierz plik (Program spotkania.pdf)Program spotkania.pdf414 kB
JST WCHODZĄCE W SKŁAD ZIT

Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014 – 2020.